Ανακοινώθηκαν οι βάσεις 2022 για τις φετινές πανελλαδικές εξετάσεις από το υπουργείο Παιδείας. Οι υποψήφιοι/ες ενημερώνονται για το αποτέλεσμά τους είτε με γραπτό μήνυμα στο κινητό τους τηλέφωνο (εάν έχουν κάνει σχετική αίτηση), είτε μέσω της ιστοσελίδας του υπουργείου Παιδείας (κάθε υποψήφιος/α με τον κωδικό του). Τους πίνακες των επιτυχόντων/ουσών μαθητών/τριών μας μπορείτε να δείτε εδώ. Τους συμπληρωματικούς πίνακες των αποφοίτων επιτυχόντων/ουσών μπορείτε να δείτε εδώ και εδώ.

Η Διοίκηση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του ΠΣΠΘ συγχαίρουμε από καρδιάς όλους/ες τους/τις μαθητές/τριές μας που κατάφεραν να περάσουν το κατώφλι των πανεπιστημιακών σχολών. Καλές και γόνιμες σπουδές, όμορφα φοιτητικά χρόνια και καλή αρχή σε όλους και όλες στον αγώνα της ενήλικης ζωής τους!