Ακολουθούν οι προσωρινοί πίνακες των υποψηφίων με βάση τις υποβληθείσες αιτήσεις για το 1/Θ ολοήμερο Πειραματικό Νηπιαγωγείο μη ενταγμένο στο Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΠΣΠΘ), για την Α΄ τάξη του Δημοτικού και για την Α΄ τάξη του Γυμνασίου του Πειραματικού Σχολείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΠΣΠΘ).

Ο προσωρινός πίνακας των υποψηφίων που έχουν καταθέσει αίτηση για το 1/Θ ολοήμερο Πειραματικό Νηπιαγωγείο μη ενταγμένο στο ΠΣΠΘ (συνεργαζόμενο ΠΣΠΘ) είναι διαθέσιμος ΕΔΩ.

Ο προσωρινός πίνακας των υποψηφίων που έχουν καταθέσει αίτηση για την Α΄ τάξη Δημοτικού του Πειραματικού Σχολείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης είναι διαθέσιμος ΕΔΩ.

Ο προσωρινός πίνακας των υποψηφίων που έχουν καταθέσει αίτηση για την Α΄ τάξη Γυμνασίου του Πειραματικού Σχολείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης είναι διαθέσιμος ΕΔΩ.

Ο έλεγχος για την εγκυρότητα και ορθότητα των επισυναπτόμενων εγγράφων είναι σε εξέλιξη.

Οι τελικοί κατάλογοι υποψηφίων θα κοινοποιηθούν τη Δευτέρα 24 Απριλίου 2023 για να ενημερωθούν οι γονείς/κηδεμόνες που αιτήθηκαν αλλαγές στην Κ.Ε.Ο.Ε.Κ για την έγκριση ή μη των αιτημάτων τους ή τη διόρθωση των στοιχείων.