Το Πειραματικό Σχολείο του Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος για την παρακάτω εκπαιδευτική εκδρομή/μετακίνηση μαθητών/τριών στη Νέα Υόρκη.

8ήμερη Εκπαιδευτική εκδρομή Μαθητών/τριών του ΟΜΙΛΟΥ MUN στο CMUNCEXXII στη Νέα Υόρκη 10-17/1/2023

Α) Προορισμός/Διαμονή : Νέα Υόρκη

Β) Προβλεπόμενος αριθμός Συμμετεχόντων: 19 μαθητές, 2 εκπαιδευτικοί

Γ) Μεταφορικό Μέσο :
Αεροπλάνο: Θεσσαλονίκη – Νέα Υόρκη- Θεσσαλονίκη
Λεωφορείο: για τη μετακίνηση από και προς το αεροδρόμιο-ξενοδοχείο στη Νέα Υόρκη

Δ) Κατηγορία καταλύματος: Ξενοδοχεία Intercontinental Times Square

Ε) Υποχρεωτική Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή

ΣΤ) Χρόνος πραγματοποίησης της εκδρομής: 10 -17/1/2023

Ζ) Διάρκεια: 8 ημέρες (6 διανυκτερεύσεις με πρωινό)

Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή του οργανωμένου ταξιδιού αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή, ώστε οι προσφορές να είναι οικονομικά και ποιοτικά συγκρίσιμες. Η προσφορά του ταξιδιωτικού γραφείου θα κάνει ρητή αναφορά στην κατηγορία και το τόπο του καταλύματος. Οι προσφορές κατατίθενται κλειστές στο σχολείο. Με κάθε προσφορά κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Οι προσφορές θα γίνονται δεκτές μέχρι 7/11/2022 ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.30 μμ