Ανακοινώνονται οι κωδικοί των μαθητών/τριών που κληρώθηκαν, όπως έχουν αποσταλεί από την υπεύθυνη αρχή, και καλούνται να εγγραφούν στο 1/Θ ολοήμερο Πειραματικό νηπιαγωγείο μη ενταγμένο στο ΠΣΠΘ και στην Α΄ Γυμνασίου του Πειραματικού Σχολείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης για το σχολικό έτος 2020 – 2021. Επίκειται επικύρωση των αποτελεσμάτων από το ΕΠΕΣ του ΠΣΠΘ.

Παρακαλούνται οι γονείς και/ή κηδεμόνες των κληρωθέντων μαθητών/τριών να επικοινωνήσουν με το σχολείο από τη Δευτέρα 29/06/2019 προκειμένου να δηλώσουν αποδοχή ή μη της θέσης. Εφόσον αποδέχονται τη θέση, θα ενημερωθούν σχετικά με τη διαδικασία μετεγγραφής των κληρωθέντων μαθητών/τριών από το σχολείο στο οποίο ανήκουν και εγγραφής τους στο ΠΣΠΘ και οφείλουν να προβούν στις απαραίτητες ενέργειες.

Ανακοινώνονται επίσης οι επιλαχόντες κατά σειρά κλήρωσης υποψήφιοι για το 1/Θ ολοήμερο Πειραματικό νηπιαγωγείο μη ενταγμένο στο ΠΣΠΘ και για την Α΄ Γυμνασίου του Πειραματικού Σχολείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης για το σχολικό έτος 2020 – 2021.

Τους κωδικούς των μαθητών/τριών που κληρώθηκαν και καλούνται να εγγραφούν στο 1/Θ ολοήμερο Πειραματικό νηπιαγωγείο μη ενταγμένο στο ΠΣΠΘ για το σχολικό έτος 2020 – 2021 μπορείτε να δείτε ΕΔΩ.

Τους κωδικούς των μαθητών/τριών που κληρώθηκαν και καλούνται να εγγραφούν στην Α΄ Γυμνασίου του Πειραματικού Σχολείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης για το σχολικό έτος 2020 – 2021 μπορείτε να δείτε ΕΔΩ.

Τους κωδικούς των επιλαχόντων κατά σειρά κλήρωσης μαθητών/τριών για το 1/Θ ολοήμερο Πειραματικό νηπιαγωγείο μη ενταγμένο στο ΠΣΠΘ για το σχολικό έτος 2020 – 2021 μπορείτε να δείτε ΕΔΩ.

Τους κωδικούς των επιλαχόντων κατά σειρά κλήρωσης μαθητών/τριών για για την Α΄ Γυμνασίου του Πειραματικού Σχολείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης για το σχολικό έτος 2020 – 2021 μπορείτε να δείτε ΕΔΩ.