Ακολουθούν οι οριστικοί πίνακες των υποψηφίων με βάση τις υποβληθείσες αιτήσεις για το 1/Θ ολοήμερο Πειραματικό Νηπιαγωγείο μη ενταγμένο στο Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΠΣΠΘ), για την Α΄ τάξη του Δημοτικού και για την Α΄ τάξη του Γυμνασίου του Πειραματικού Σχολείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΠΣΠΘ).

Ο οριστικός πίνακας των υποψηφίων που έχουν καταθέσει αίτηση για το 1/Θ ολοήμερο Πειραματικό Νηπιαγωγείο μη ενταγμένο στο ΠΣΠΘ (συνεργαζόμενο ΠΣΠΘ) είναι διαθέσιμος ΕΔΩ.

Ο οριστικός πίνακας των υποψηφίων που έχουν καταθέσει αίτηση για την Α΄ τάξη Δημοτικού του Πειραματικού Σχολείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης είναι διαθέσιμος ΕΔΩ.

Ο οριστικός πίνακας των υποψηφίων που έχουν καταθέσει αίτηση για την Α΄ τάξη Γυμνασίου του Πειραματικού Σχολείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης είναι διαθέσιμος ΕΔΩ.

Τα στοιχεία των αιτήσεων έχουν δηλωθεί από γονείς ή/και κηδεμόνες των υποψηφίων με υπεύθυνη δήλωση (ΥΔ) ως ορθά.

Η διεξαγωγή της δημόσιας κλήρωσης για εισαγωγή στα Πειραματικά Σχολεία και η απόδοση του τυχαίου Αριθμού Προτεραιότητας σε περίπτωση ισοβαθμίας στα Πρότυπα Σχολεία θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή28 Απριλίου 2023.

Χρήσιμη οδηγία/συμβουλή:

Για ταχύτερη εύρεση των στοιχείων σας στα αρχεία pdf επιλέξτε ctrl+F και πληκτρολογήστε τον 6ψήφιο κωδικό σας στο πεδίο αναζήτησης που ανοίγει πάνω δεξιά στη σελίδα.