Ακολουθούν οι οριστικοί πίνακες (μόνο με τον κωδικό αριθμό) των υποψηφίων με βάση τις υποβληθείσες αιτήσεις για το 1/Θ ολοήμερο Πειραματικό Νηπιαγωγείο μη ενταγμένο στο ΠΣΠΘ και για την Α΄ τάξη του Πειραματικού Γυμνασίου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, καθώς και οι πίνακες των απορριφθέντων.

Ο τελικός πίνακας των υποψηφίων που έχουν καταθέσει αίτηση για το 1/Θ ολοήμερο πειραματικό νηπιαγωγείο μη ενταγμένο στο ΠΣΠΘ (συνεργαζόμενο ΠΣΠΘ) είναι διαθέσιμος ΕΔΩ.

Ο τελικός πίνακας των απορριφθέντων που έχουν καταθέσει αίτηση για το 1/Θ ολοήμερο πειραματικό νηπιαγωγείο μη ενταγμένο στο ΠΣΠΘ (συνεργαζόμενο ΠΣΠΘ) είναι διαθέσιμος ΕΔΩ.

Ο τελικός πίνακας των υποψηφίων που έχουν καταθέσει αίτηση για την Α΄ τάξη Γυμνασίου του Πειραματικού Σχολείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης είναι διαθέσιμος ΕΔΩ.

Ο τελικός πίνακας των απορριφθέντων που έχουν καταθέσει αίτηση για την Α΄ τάξη Γυμνασίου του Πειραματικού Σχολείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης είναι διαθέσιμος ΕΔΩ.

Η κλήρωση θα πραγματοποιηθεί στις 25/6/2020 και ώρα 11:00 π.μ. στο 2ο Πρότυπο Γυμνάσιο Αθηνών για την εισαγωγή μαθητών/τριών στην εισαγωγική τάξη Πειραματικών Νηπιαγωγείων, Δημοτικών, Γυμνασίων και Λυκείων για το σχολικό έτος 2020 – 2021 στα Πειραματικά σχολεία.

Η ηλεκτρονική κλήρωση θα μεταδοθεί από τη σελίδα του Υπουργείου στο Youtube https://www.youtube.com/channel/UCYAzzqiqb2347rjG_dVCtxg/live